Программа телепередач телеканала CNL Украина на 24.10.2021

На данной странице представлена телепрограмма канала CNL Украина на 24.10.2021. Для того чтобы просмотреть программу телеканала на другую дату - воспользуйтесь соответствующим навигационным меню над заголовком страницы :
  • Красным цветом обозначается текущая выбранная дата телепрограммы канала "CNL Украина"
  • Зеленым цветом обозначается телепрограмма канала "CNL Украина" на сегодня
  • Фиолетовым цветом обозначается телепрограмма канала "CNL Украина" на будущие дни
  • Серым цветом обозначается телепрограмма канала "CNL Украина" на прошедшие дни
  • 00:00 М/с "Носії світла".
  • 00:30 CNLNEWS.
  • 01:00 "За лінією горизонту". Віктор Коротєєв.
  • 01:30 "Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл").
  • 02:00 "Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер.
  • 02:30 "Сила Слова". Максим Ташенов.
  • 03:00 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
  • 03:30 "Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу.
  • 04:00 CNLNEWS.
  • 04:30 "Шоу Джона Анкерберга".
  • 05:00 "Так говорить Біблія". Тарас Сень.
  • 05:30 "Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
  • 06:00 "Дотик". Чарльз Стенлі.
  • 06:30 "Блага звістка з Ріком Реннером".
  • 07:00 "Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
  • 07:05 "Дива поруч" (студія "Істок").
  • 07:30 "Посланець". Джон Бевір.
  • 08:00 CNLNEWS.
  • 08:15 "Рука допомоги". Пастор Яків.
  • 08:30 "Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер.
  • 09:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер.
  • 09:30 Прямий ефір церкви "Блага звістка".
  • 12:00 "Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
  • 12:30 "Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу.
  • 13:00 "Сила Слова". Максим Ташенов.
  • 13:30 "Завтрашній Світ". Джеральд Вестон.
  • 14:00 CNLNEWS.
  • 14:05 Музика на CNL.
  • 14:30 Т/с "Рівка".
  • 15:00 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
  • 15:30 "Повстань і сяй". Фестус Нсога.
  • 16:00 Прямий ефір церкви "Блага звістка" (повтор).
  • 18:30 "Відповіді з Бейлессом Конлі".
  • 19:00 "Дотик". Чарльз Стенлі.
  • 19:30 "Шоу Джона Анкерберга".
  • 20:00 Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
  • 20:30 "Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
  • 21:00 "Сила віри". Девід Хасавей.
  • 21:30 "Суботні зустрічі".
  • 22:00 "Дім Віри". Максим Максимов.
  • 22:30 CNLNEWS. Підсумковий випуск.
  • 23:00 Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт.
  • 23:30 "Трохи про величне". Грехем Берт.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password