Программа телепередач телеканала CNL Украина на сегодня

На данной странице представлена телепрограмма канала CNL Украина на сегодня. Для того чтобы просмотреть программу телеканала на другую дату - воспользуйтесь соответствующим навигационным меню над заголовком страницы :
  • Красным цветом обозначается текущая выбранная дата телепрограммы канала "CNL Украина"
  • Зеленым цветом обозначается телепрограмма канала "CNL Украина" на сегодня
  • Фиолетовым цветом обозначается телепрограмма канала "CNL Украина" на будущие дни
  • Серым цветом обозначается телепрограмма канала "CNL Украина" на прошедшие дни
  • 00:15 "Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл").
  • 00:30 Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
  • 01:00 "Вірую".
  • 02:00 "Дім Віри". Максим Максимов.
  • 02:30 "Біблійна школа". Олег Ведмеденко.
  • 03:00 "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
  • 03:30 "Добра Новина". Богдан Демборинський.
  • 04:00 CNLNEWS.
  • 04:15 Музика на CNL.
  • 04:30 "Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл").
  • 05:00 "Дотик". Чарльз Стенлі.
  • 05:30 "Добра Новина з пастором Тарасом Сенем".
  • 06:00 "Відповіді з Бейлессом Конлі".
  • 06:30 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
  • 07:00 "Ранкова молитва".
  • 07:05 Музика на CNL.
  • 07:30 "Повнота радості життя". Джойс Майєр.
  • 08:00 CNLNEWS.
  • 08:05 "Кафе міс Чаріті".
  • 08:30 "Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
  • 09:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер.
  • 09:30 "Особлива програма з пастором Ріком Реннером" (повтор).
  • 10:00 "Клуб LIFE" ("Еммануїл").
  • 10:15 "Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
  • 10:30 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
  • 11:00 "Дім Віри". Максим Максимов.
  • 11:30 Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
  • 12:00 "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
  • 12:30 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
  • 13:00 Шоу Джона Анкерберга.
  • 13:30 "Повнота радості життя". Джойс Майєр.
  • 14:00 CNLNEWS.
  • 14:15 Звернення до телеглядачів від Максима Максимова і Лариси Максимової.
  • 14:30 "Добра Новина". Богдан Демборинський.
  • 15:00 "Світло під лампою". Максим Максимов.
  • 15:30 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
  • 16:00 "Повстань і сяй". Фестус Нсога.
  • 16:30 "Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
  • 17:00 CNLNEWS.
  • 17:15 "Рука допомоги". Пастор Віталій.
  • 17:30 "Сила Слова". Максим Ташенов.
  • 18:00 "Особлива програма з пастором Ріком Реннером" (повтор).
  • 18:30 "Останні часи". Юрій Коновалов.
  • 19:00 "Повнота радості життя". Джойс Майєр.
  • 19:30 Звернення до телеглядачів від Максима Максимова і Лариси Максимової.
  • 19:45 Музика на CNL.
  • 20:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер.
  • 20:30 "Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер.
  • 21:00 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
  • 21:30 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
  • 22:00 "Дім Віри". Максим Максимов.
  • 22:30 "Дотик". Чарльз Стенлі.
  • 23:00 "Особлива програма з пастором Ріком Реннером" (повтор).
  • 23:30 "Сімейна консультація" ("Світле радіо Еммануїл").

Sign in

Sign Up

Forgotten Password